BRATISLAVA – V sobotu večer zasiahla slovenský futbal obrovská rana! V sobotu popoludní našli v bratislavskom parku zvanom Vrakunský lesopark nehybné telo Juraja Halenára.

Polícia potvrdila nález Juraja Halenára aj na sociálnej sieti: „Potvrdzujeme správu o nájdení mužského tela vo Vrakúnskom lesíku dnes v Bratislave. Osoba bola nezvestná od 29. júna. Lekár nevylúčil cudzie zavinenie. Viac informácií nebudeme počas vyšetrovania poskytovať.“

Podľa informácií Športiek našli známeho futbalistu s podrezanými žilami iba 300 metrov od známej diskotéky Harley v bratislavskej Vrakuni. Halenár iba vo štvrtok 28. júna oslávil svoje 35. narodeniny, ktoré išiel zapiť práve do známeho podniku, teda neďaleko miesta, kde našli jeho nehybné telo. Čo sa mohlo stať, je zatiaľ záhadou.

V kruhu kamarátov však kolujú informácie o tom, že nemal ľahký život, čo sa týka po finančnej stránke. K tomu sa mohli pridať aj dlhy, a práve toto mohol byť dôvod, prečo sa rozhodol k takému zúfalému činu. Táto tragédia je o to smutnejšia, že zanechal za sebou malého štvorročného synčeka Nikolasa (4).

Halenár vyrastal v Lokomotíve Trnava, hral za Inter Bratislava, Artmediu Petržalka či Slovan Bratislava, v Maďarsku pôsobil v Nyíregyháze a v Česku si obliekal dres Olomouca. So 125 gólmi sa stal počas jesennej časti sezóny 2014/2015 historickým rekordérom slovenskej ligy v počte strelených gólov. Reprezentačný dres si obliekol v troch zápasoch: v roku 2007 nastúpil v kvalifikácii ME 2008 proti Česku v Prahe a San Marínu v Serravalle, o rok neskôr pridal tretí štart v prípravnom zápase na Cypre proti Maďarsku.

zdroj:topky.sk

Read more: https://sportky.zoznam.sk/c/179649/sokujuca-smrt-juraja-halenara-mozny-dovod-samovrazdy#ixzz5Jwe88cqV

Pozri aj:   Ľudí šokovala hra detí na rodinnom festivale v Česku: Z FOTO sú zhrození, chudák poník