Hoci len včera konečne prebehol rozvod u Bičanovcov, ktorý trval na súde celé štyri hodiny, konflikty v rodine zďaleka neutíchajú. Exmanželka Edita má na vec jasný názor, no teraz sa rozhodol prehovoriť najstarší syn moderátora, ktorý jej venoval drsné slová…

Rozvod Bičanovcov ešte poriadne nevychladol a v rodine sú na obzore ďalšie konflikty. Kým naštvaná exmanželka moderátora Edita (41) sa na margo Andreja (43) a jeho mladučkej priateľky Michaely (23) vyjadrila hanlivo už niekoľkokrát, teraz sa rozhodol prehovoriť Bičanov najstarší syn Michal, ktorý posiela Edite poriadne drsný odkaz.

Manželia sa pritom rozviedli len včera a po štyroch hodinách v súdnej sieni, v ktorej bolo počuť krik moderátora, vyšli s konečným verdiktom. Aj keď má Edita stále možnosť odvolať sa proti rozhodnutiu, je otázne, či tak naozaj urobí. Po obvineniach na adresu Andrejovej priateľky sa ale rozohnil aj moderátor, ktorý na svojom profile zverejnil šokujúci status: “Anička spí, Ninuška tiež. Miško sa ešte učí na zajtra do školy. Miška doprala a dáva dokopy kuchyňu. Na večeru sme mali lokše. Dnes, keď prišli domov, som im urobil program. V každej izbe bola iná vonná sviečka, a tak sme chodili a voňali. Všade tu vládne pokoj a mier. Aha, úplne by som bol zabudol. Ninin šarkan nelieta tak dobre ako Annin. Budeme ho musieť previazať. Nechápem len jedno: Kto dal právo niekomu klamať a robiť z nás ľudí, ktorými nie sme? Ak raz prídete na to, ako to naozaj bolo, bude neskoro. Budete sa asi hanbiť za to, že ste naleteli. Je mi ľúto, že verejná mienka sa môže takto jednoducho zmanipulovať. Vám, čo viete, ďakujeme za podporu,” píše.

 

Na rozhorčené slová otca okamžite zareagoval jeho najstarší syn Michal, ktorý mu vyjadril maximálnu podporu. Zároveň ale poslal krutý odkaz exmanželke Edite: “Nič si z toho nerob, otec. Dôležité je, že si sa konečne v živote zbavil človeka, ktorý videl iba prachy. Pre nás budeš vždy najlepším otcom,” vyznáva sa a s rozvodom Bičana zjavne súhlasí. Ku komentujúcim sa pridala aj samotná Andrejova priateľka Michaela a k tomu, že upratala a navarila, pripísala aj ďalšiu činnosť: “Zlatko, ešte si zabudol, že dnes sme už pripravili masky na Halloween. Je smutné, ako ľudia dokážu súdiť ľudí na základe výmyslov a neoverených informácii,” ohradila sa. Kde je teda pravda v tomto zamotanom trojuholníku, vedia zrejme najlepšie jeho hlavní aktéri.

Zdroj : hitky.sk