BRATISLAVA – V sobotu popoludní našli v bratislavskom parku, zvanom Vrakunský lesopark, telo muža. Podľa informácií TV JOJ z prostredia vyšetrovania má ísť o bývalého futbalistu Artmedie Petržalka aj Slovana Bratislava, Juraja Halenára.

Halenár bol nezvestný od štvrtka, kedy oslavoval 35. narodeniny. Na miesto prišla jeho sestra a niekoľko futbalistov. Polícia zatiaľ oficiálne nepotvrdila mužovu totožnosť. Podľa našich informácií ho našli s podrezanými žilami neďaleko známej diskotéky v bratislavskej Vrakuni.

Polícia oficiálne nepotvrdila totožnosť muža. „V sobotu v popoludňajších hodinách sme prijali oznámenie o náleze tela muža bez známok života vo Vrakunskom lesoparku. Oznámenie hliadka PZ preverila a jeho hodnovernosť potvrdila. Na miesto bol privolaní obhliadajúci lekár. Pre zistenie presných príčin smrti bola nariadená súdna pitva. Totožnosť muža polícia zistila, ide o 35-ročného Trnavčana.Vecou sa zaoberá Obvodné oddelenie okresného riaditeľstva policajného zboru v Bratislave 2. Poverený príslušník v tejto súvislosti začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia,“ potvrdila pre TV JOJ Veronika Slamková, hovorkyňa KR PZ v Bratislave.

zdroj:topky.sk

Pozri aj:   Mladý otecko nemohol spať, lebo jeho bábätko plakalo: Drastické riešenie