Je tomu už zopár mesiacov, čo balkánska kráska Jasmina Alagič tvorí pár s raperom Patrikom “Rytmusom“ Vrbovským. Dvojica však musí neustále čeliť kritike zo strany verejnosti. Teraz sa moderátorka rozhodla prehovoriť prostredníctvom veľavravného nápisu na tričku.

Jedna skupina ľudí neustále obviňuje Rytmusa, že dal prednosť Jasmine pred fanúšikmi milovanou speváčkou Darou Rolins, pričom druhá skupina odsudzuje moderátorku, že randí s raperom iba z vypočítavosti. Jej motiváciou majú byť údajne peniaze.

Kritikou si je zamilovaný pár vedomý, no Alagič zrejme berie takéto osočovanie s poriadnym nadhľadom. Zverejnila totiž fotku, pričom bola oblečená v tričku so zaujímavým nápisom: ,,IDE MI IBA O LÓVE!“ Aj napriek tomu, že vedela, ako si na tomto geste môžu “pochutnať“ média aj fanúšikovia, išla do toho.

Jasmina sa totiž stala súčasťou dobročinného projektu zameraného na pomoc deťom! ,,Ide mi iba o lóve. Pre všetky deti, ktoré to potrebujú. HODINA DEŤOM už 20 rokov pomáha deťom po celom Slovensku. Podporiť ju môžeš aj Ty kúpou tohto trička,“ znela výzva moderátorky. Zapojíte sa aj vy?

Zdroj : hitky.sk