Na Farme sa udial jeden z najočakávanejších duelov za celú sériu. Fitnesák Martin Šmahel sa postavil proti krehkej blondínke Karin Dvořákovej. Aj napriek tomu, že rozhodnutie farmára vybrať si do súboja ženu viacerí odcudzovali, cieľavedomý svalovec si vybral najľahšiu alternatívu s cieľom vrátiť sa na statok. Objavujú sa však podozrenia, že zmiešaný duel a jeho disciplíny boli vopred dohodnuté.

 

Diváci mohli na televízií Markíza sledovať poriadne napínavý duel, pričom Karin do arény nakráčala s úsmevom so slovami: ,,Ahojte, bubkovia!“ Šmahel sa však tváril vážne, keďže vedel, že ide o veľa, a tak disciplíny nebral na ľahkú váhu. Nakoniec rozhodla posledná úloha, ktorý sa týkala vytrvalosti. Martin dodnes nerozumie, čo sa stalo, že nezvládol túto výzvu.

Aj z toho dôvodu sú fanúšikovia čoraz viac presvedčení, že fitnesák svojej súperke celý duel jednoducho pustil. Na tieto obvinenia zareagoval aj samotný Šmahel. ,,Myslím si, že je jasné, že VZDAŤ SA NIE JE MȎJ ŠTÝL. A už vôbec nie s Karin, to by rúcalo všetky moje teórie. V žiadnom prípade som nič nepustil naschvál,“ rázne sa ohradil farmár na sociálnej sieti.

Vyjadrenie Martina Šmahela

Zdroj : hitky.sk

Pozri aj:   Kompletná zostava koučov v Hlase Československa ODHALENÁ!