Je všeobecne známe, že slovenská herečka miluje cestovanie a spoznávanie cudzích krajín sa stalo jej vášňou. Na istý moment sa zdalo, že opäť zakotví na Slovensku, no opäť prekvapila. Tentokrát však nešlo iba o dobrodružný výlet, keďže sa rozhodla zainvestovať do nehnuteľnosti v strede Indického oceána.

Dorota Nvotová (35) si v minulosti otvorila cestovnú kanceláriu, no v cestovnom ruchu sa chce zrejme rozvíjať ešte viac. Exotická destinácia Maldivy ju natoľko uchvátila, že na ostrove kúpila hotel. Nehnuteľnosť je iba pár krokov od pláže, pričom má tri spálne, kuchyňu, bar a obývačku. „Hotel som kúpila koncom mája, pretože je to najkrajší ostrov z tých, ktoré som navštívila a má nádhernú lagúnu a milú dedinku. Cena na noc s raňajkami je 65 eur, ale pokiaľ si ľudia kúpia balíček, vyjde ich to výhodnejšie. Mám dvoch zamestnancov na trvalý pomer a viacero externých,“ priznala sa pre cas.sk nadšená podnikateľka.

Dcéra herečka Anky Šiškovej sa však pustila do prístavby, keďže chce hotel rozšíriť o ďalších päť izieb priamo na pláži. V týchto chvíľach sa nachádza v jej novom sídle, kde dohliada na stavbu a vyberá dizajn. No investovanie v tejto oblasti rozhodne nie je lacné. Realitný maklér pre denník Nový čas odhadol cenu hotela na 400 až 500-tisíc eur.

zdroj : hitky.sk

Pozri aj:   Nenávisť medzi vojvodkyňami? Kate a Meghan sa ukázali v spoločnosti, pozerali na seba ako …