Je tomu len zopár hodín, čo polícia Slovenskej republiky zverejnila šokujúcu informáciu o opitej učiteľke v materskej škôlke, ktorá sa mala v podguráženom stave starať o 18 detí. Ako sa však zdá, napriek závažnosti situácie je mnohým Slovákom celý incident na smiech. 

Na Katarínu, ktorá pôsobí ako pedagogička v materskej škôlke v obci Mlynice (okres Poprad), bolo podané anonymné oznámenie, ktoré hovorilo o požití alkoholu počas pracovnej doby. Učiteľka po následnej kontrole policajnými zložkami nafúkala takmer 1,7 promile priamo počas výkonu práce, kedy mala vo výhradnej starostlivosti 18 detí vo veku od 2 do 6 rokov.

Polícia Slovenskej republiky zverejnila informácie o celom incidente na sociálnej sieti Facebook, kde sa k činu učiteľky vyjadrilo i množstvo Slovákov. Napriek závažnosti situácie, v ktorej by sa nechcel ocitnúť žiadny rodič, sa kauza stretla s prevažne zábavne ladenými komentármi. Práve z nich mal najväčší úspech názor Márie, ktorá sa vyjadrila nasledovne: “Mať 18 deti na starosti, tak nafúkam viac.

Aj keď pobavených komentárov nad skutkom nezodpovednej ženy neustále pribúdalo, našli sa i takí, ktorým neboli predmetné narážky rozhodne po chuti: “Nestačím sa čudovať nad tými komentami! Mala len šťastie, že sa nič nestalo. Neviem, ako by ste komentovali, ak by tam boli vaše deti,” oponovala Vlasta. A aký máte názor na celú kauzu vy?

Zdroj : hitky.sk