Slovensko včera prehralo zápas s Českom najtesnejším rozdielom 1:0, ale najväčšiu pozornosť si vyslúžil Vladimír Weiss mladší, ktorý do duelu vôbec nezasiahol. Fanúšikov totiž šokovalo, že v 79. minúte po poslednom striedaní Pavla Hapala opustil lavičku. Bola to jeho “labutia pieseň” v reprezentácii? 

Vladimír Weiss mladší (28) patril počas vedenia Jána Kozáka k hlavným pilierom nášho mužstva. Po príchode nového trénera Pavla Hapala však nedostal príležitosť ani proti Ukrajine a ani vo včerajšom zápase s Českom. Hráč katarského klubu Al-Gharafa SC po treťom a poslednom striedaní nášho mužstva opustil lavičku slovenského tímu a odišiel do kabíny.

Teraz však prišiel Cas.sk s ďalšou šokujúcou informáciou. Vladimír Weiss mladší mal totiž po odchode do kabíny počas zápasu s Českom poriadne zúriť, pričom mal dokonca povedať, že v reprezentácii definitívne končí. Spomínaný web neuviedol, odkiaľ tieto informácie pochádzajú a viac sa má objasniť už zajtra. Vladimír Weiss mladší zatiaľ v reprezentácii nastúpil na 65 stretnutí s bilanciou 7 gólov. Článok budeme v prípade nových správ okamžite aktualizovať.

zdroj:hitky.sk

Pozri aj:   KRV bola všade: V UFC sa odohral jeden z najbrutálnejších zápasov!