Dara Rolins (45) sa postarala opäť o poriadny škandál. Podarilo sa ju totiž prichytiť pri vášnivom bozkávaní so známym ženáčom, ku ktorému prišla hneď po skončení koncertu.

Ešte pred pár dňami sa hovorilo o tom, že Dara (45) sa nevie spamätať z rozchodu s Rytmusom (45), ktorý si už za ňu našiel náhradu a s Jasminou (29) dnes plánujú spoločnú budúcnosť. Speváčka sa v rozhovoroch na tému “muži” vyjadrovala opatrne a zapierala, že by sa jej v najbližšej budúcnosti črtal nejaký vážny vzťah.

Napriek tomu sa nebráni bujarej zábave a len pred mesiacom mala údajne flirtovať so známym Čechom na akcii známej kozmetickej značky. Moderátor Vagner dokonca potvrdil, že medzi ním a speváčkou sú vzájomné sympatie. Vyzerá to ale tak, že ani on sa nestane mužom Darinho života a na scéne sa objavil ďalší známy Čech.

Tentokrát ale nešlo len o nevinný flirt a blondínka sa po koncerte v pražskej Lucerne poriadne odviazala. Podľa istej paparazzi agentúry sa totiž Dara dlho bozkávala so známym ekonómom Tomášom Sedláčkom (41), foto >>> TU <<<. Aj keď nateraz nie je úplne jasné, či medzi dvojicou naozaj niečo je, alebo išlo iba o vášnivé privítanie starých kamarátov, zo záberov sršia extrémne emócie.

Ako čerešnička na torte svieti aj fakt, že Sedláček je ženáč a jeho manželka z týchto záberov zrejme radosť mať nebude. A to aj napriek tomu, že majú v manželstve uzavretú zvláštnu dohodu o “voľnom” vzťahu, a prípadné úlety ekonóma by tak nemali byť väčším problémom.

Zdroj : hitky.sk