Chcela vyzerať lepšie a cítiť sa dobre. Preto začala pre seba niečo robiť. No keď začala chodiť do fitka, bola to pre ňu drina a všetko robila len preto, že musela.

Cvičenie sa však stalo pre ňu vášňou. Skaličanka Gabriela (30) svoj život naštartovala až do takých výšin, že sa dostala na indonézsky ostrov Bali, kde motivuje a pomáha ženám. A teraz žne jeden úspech za druhým. Gabika (30) žila dlhé roky v Prahe, kde pracovala v oblasti marketingu a obchodu. „Nebola som nejaký tučko, no necítila som sa dobre, a tak som navštívila fitko. Tréner robil so mnou cviky, ktoré som dovtedy nepoznala,“ spomína Gabika, ktorá v tom čase vážila 77 kíl.

Jej život však odrazu nabral iný rozmer. „Bola som plná energie a postupne som tejto vášni úplne prepadla. Stal sa zo mňa iný človek,“hovorí dnes profesionálna trénerka, ktorá to na začiatku s cvičením preháňala a spôsobila si zdravotné ťažkosti, až sa ocitla na nemocničnom lôžku, lebo bola pretrénovaná. Láska k športu bola však silnejšia a Gabika znovu naštartovala svoje telo.

 

Na ostrove bohov

Potom sa zo dňa na deň odsťahovala na Bali. „V meste Canggu, ktoré je známe surfovaním a skvelým zdravým jedlom, žijem už rok,“ dopĺňa dievčina, ktorá tu rozbehla úspešný projekt.

„Pracujem so ženami. Niekedy sa venujem jednej, inokedy desiatim. Cvičíme trikrát za deň. Sústredíme sa na základné zložky – telo v podaní surfingu a fitnesu, myseľ v podaní life koučingu a duša v podaní jogy a healingu, teda terapie, ktorá umožňuje návrat do stavu rovnováhy a zdravia,“ opisuje svoj projekt Gabika, ktorá má veľký úspech.

Slovenka tvrdí, že ženy sú na Bali veľmi milé a k všetkému pristupujú veľmi zodpovedne. Cvičiť pri mori je pre všetkých oslobodzujúce. „Ženy chcú byť proste sexi,“ dodáva na záver Gabika s tým, že jej nesmierne chýba rodina. „Chodia za mnou, no najradšej by som bola, keby tu zostali navždy.“

zdroj:čas.sk

Pozri aj:   Nelin traumatický pôrod má šokujúcu DOHRU: Stalo sa čosi, čo… !