Silvia Kucherenko (36) šokuje absolútne nečakanou novinkou. So svojím manželom Sergejom tvoria pár už desať rokov, hoci posledné tri roky trávi podnikateľ za mrežami. Teraz ale nastal v ich manželstve veľký zvrat…

Silvia Kucherenko si zobrala pred desiatimi rokmi za manžela podnikateľa Sergeja (49), s ktorým vychovávali ich synčeka Alexandra (7). Šokujúca zmena v ich vzťahu nastala pred tromi rokmi, keď v roku 2015 Sergeja zatkli vo Viedni a vypočul si obvinenie z obzvlášť závažného zločinu. Aj keď sa úfal, že sa z basy rýchlo dostane, súd mu naparil 11 rokov natvrdo.

Blondínka s výraznými perami stála po jeho boku po celý čas a nechýbala na žiadnom súdnom zasadnutí. Stretávala sa s právničkou a vymýšľala, ako dostať manžela z basy domov. To sa jej ale napokon nepodarilo a na svojho milého čaká už tri roky sama. Kucherenko hovorí v prípade jej manžela o veľkej nespravodlivosti a exemplárnom treste len preto, že sa volá Kucherenko.

Nevedno, či ale modelke došla trpezlivosť a vyčkávanie ju napokon prestalo baviť, no na verejnosť unikla podľa Nového Času informácia, že Silvia Kucherenko sa ide so Sergejom rozvádzať. Hoci ešte v septembri hovorila o tom, že by sa nebránila druhému dieťaťu, zrejme sa ho so starším podnikateľom v base nedočká. Nie je známe, kedy presne prebehne rozvod, no ku tomuto vážnemu kroku mali dospieť po spoločnom rozhodnutí.

Zdroj : hitky.sk