VALENCIA – Známa sexica Zuzana Žilinčíková (32) alias Zuzanita, ktorá môže byť divákom známa z viacerých jojkárskych relácií, je konečne šťastne zamilovaná. S novým frajerom sa pochválila na Instagrame, kde zdieľala ich prvý spoločný záber. Blondínka, je v tom až po uši!

Pracuje ako farmaceutický reprezentant, pred menom má titul Ing., no pri pohľade na jej extravagantný zovňajšok by to na ňu zrejme tipol len málokto. Reč je o Zuzane Žilinčíkovej alias Zuzanite, ktorá v uplynulom období zažiarila aj na obrazovkách televízie JOJ v zoznamovacej šou Take me out.

Hoci išla do súťaže predovšetkým za účelom zviditeľniť sa, Zuzana sa nebránila ani možnosti nájsť si konečne muža svojich snov. Tam síce svojho vyvoleného nenašla, no veselá blondínka, ktorá si dlho užívala život so statusom „nezadaná“, sa podľa najnovších informácií predsa len dočkala.

Za všetko hovorí jej aktuálna fotografia na Instagrame, na ktorej pózuje po boku istého vyšportovaného muža. „Konečne som našla to, čo som tak dlho hľadala,“ okomentovala svoj záber čerstvo zamilovaná Zuzanita. Pozrite, ako im to spolu pristane!

 zdroj : topky.sk
Pozri aj:   FOTO Wau, ona má po štyridsiatke?! Beckerova bývalka sa odviazala: Ukázala to, čo mal Boris v posteli!