Posledné kolo SuperStar pred veľkým SuperFinále bolo plné šokujúcich momentov. O ten najväčší sa postarala spolumoderátorka večera Jasmina Alagič, ktorá na finálový večer zvolila poriadne zlý outfit.

Štvrté finálové kolo SuperStar začalo vystúpením porotkyne Katky Knechtovej spoločne so zvyšnými piatimi finalistami, ktorí bojovali o postup do SuperFinále. Speváčka sa na pódiu objavila aj napriek svojmu kolapsu, ktorý prekonala v sobotu, keď skončila na infúziách.

Poriadne veľkým prekvapením bol už v samotnom začiatku outfit Jasminy Alagič. Moderátorka si obliekla krásne obtiahnuté červené šaty, v ktorých však vyzerala dosť nevábne. Zdá sa , že pred finálovým večerom si dopriala poriadne tučný obed… Ako ináč si máme vysvetliť to trčiace brucho?

Vtipný moment nastal aj po vystúpení Elišky Ruskovej, ktorej na pódiu pristálo plyšové hov*o. Počas finálového večera si svoju vtipnú chvíľku vybral aj Leoš Mareš, keď svoju pieseň zaspievala Tereza Mašková.Moderátor jej povedal, že je najlepšia speváčka spomedzi všetkých účastníčiek v celej histórii SuperStar. „A to vrátane Šmajdu,“ povedal s úsmevom Leoš. Rovnaké Terezino vystúpenie okomentoval aj Paľo Habera. V jeho prípade však išlo o sŕšku superlatívov. „Si geniálna, geniálna, geniálna, geniálna…,“ dodal.

Po tom, čo všetci piati odspievali dve piesne nasledovalo vyraďovanie. Tesne pred ním sa však v zákulisí odohrala obrovská dráma, keď z obrovského tepla a nervozity odpadol a skolaboval Jakub Pružinský. „Pred chvíľou v zákulisí skolaboval. Prišla záchranka ho zachraňovať. Otázne je, či sa vôbec postaví na pódium. Bola to neskutočná dráma. Je veľmi nervózny. Rozhorúčený, lebo v štúdiu je, samozrejme, obrovské teplo,“ dozvedeli sme sa z dobre informovaného zdroja.

Napokon sa pozviechal a zúčastnil aj samotného vyraďovanie.Vypadnúť museli napokon dvaja súťažiaci. Konkrétne to boli Jakub Pružinskýa Petr Borkovec. Vo veľkom, grandióznom SuperFinále tak uvidíme už budúcu nedeľu ženskú trojicu Tereza Mašková, Karmen Pál Baláž a Eliška Rusková.

Zdroj : Pluska.sk

Pozri aj:   Manželka princa Harryho Meghan opäť vyvolala rozruch: Bozk od cudzieho muža!