Finále štvrtej série šou Tvoja tvár znie povedome sa na televíznych obrazovkách objaví už o pár dní. V záverečnej epizóde však nastala zmena, keďže účinkujúci si osobnosti, ktoré budú stvárňovať, už nevyberali prostredníctvom rulety. Hviezdy súťaže sa však rozhodli pritvrdiť a vybrali si poriadne výzvy.

Štvorica, ktorá zabojuje o víťazstvo aktuálnej série, je nepochybne rozmanitá. Do finále sa totiž dostal Dárius Koči, Juraj Loj, Mária Bartaloš a Jasmina Alagič. Najväčším prekvapením bolo určite rozhodnutie balkánskej krásky, ktorá stvárni svojho snúbenca Rytmusa so skladbou „Kuresfunk“ spoločne s Martinom Harichom, ktorý sa na pár minút stane spevákom Igorom Kmeťom ml.

Muzikálový herec Dárius Koči taktiež poriadne šokoval, keď si vybral slávnu speváčku Cher a jej ešte slávnejší song „Believe“. Súťažiaci s najväčším počtom bodov si tak opäť bude musieť oholiť nohy a nahodiť poriadne bujarú parochňu. V šľapajach svojho kamaráta išiel aj herec Juraj Loj, ktorý sa premení na latino speváčku Shakiru s piesňou ,,Waka Waka“.

 

Štvoricu uzatvára herečka Mária Bartaloš, ktorá sa zmení na afroamerického speváka The Weekenda so soundtrackom z filmu 50 odtieňov šedej, ,,Earned it“. V priebehu finálového večera vystúpia aj celebrity, ktoré už oficiálne nesúťažia. Zuzana Haasová spoločne s Martinom Nikodýmom predvedú Luciu Bílú a Ilonu Csákovú s českým hitom ,,Láska je láska“. Ivana Regešová po boku Mira Šmajdu zaspieva Tinu Turner, pričom bývalý Superstarista sa premení na Erosa Ramazzottiho so songom ,,Cose Della Vita“.

Diváci sa však môžu tešiť aj na niekoľko špeciálnych čísiel. Finálová štvorica sa premení na legendárnu skupinu ABBA, pričom si zaspievajú pieseň ,,Waterloo“. Objaví sa aj minulý víťaz z tretej série Tvoja tvár znie povedome, herec Peter Brajerčík. S odhodlaním sa zmení na Lennyho Kravitza a moderátor Pyco sa na chvíľu zahrá na šialenú speváčku Ninu Hagen.

Zdroj : hitky.sk