Rytmus (41) každým dňom dokazuje, ako mu na balkánskej kráske Jasmine (29) záleží. Okrem verejných vyznaní lásky, romantických zásnub a zamilovaných fotiek ju zasypáva aj luxusnými darmi.

Rytmus už neraz ukázal, že na svojej láske Jasmine nehodlá šetriť a jeho odhodlanie pokračuje aj naďalej. Potom, čo kúpil pre budúcich manželov Vrbovských luxusnú haciendu na západe Slovenska, požiadal exotickú moderátorku o ruku s prsteňom, ktorého hodnota sa pohybuje v tisíckach eur. To však nie je všetko.

Patrik sa najnovšie postaral aj o rozšírenie luxusnej garderóby svojej snúbenice a jej dokonalý šatník obohatil o ďalší kúsok z dielne módneho návrhára Louisa Vuittona. Jasminu prekvapil s novučičkými čižmami po kolená, ktoré jej môže závidieť nejedna módna policajtka. Skvelý výber rapera ocenila aj natešená Jasmina, ktorej reakcia hovorí za všetko: “Ty kokoooos, juuuuj, tie sú krásne,” rozplýva sa moderátorka, ktorá sa len nedávno priznala k tomu, že ju trápi zákerné ochorenie.

Patrik svoj drahý dar doplnil aj veľavravnými slovami, z ktorých je už teraz jasné, že toto nebolo jeho posledné prekvapenie: “Takto si ju budem hýčkať celý život. O to radšej, lebo viem, že neni so mnou iba pre to,” vyznáva sa Rytmus, ktorý odmieta reči neprajníkov na adresu jeho lásky Jasminy.

zdroj:hitky.sk

Pozri aj:   Nelin traumatický pôrod má šokujúcu DOHRU: Stalo sa čosi, čo… !