Reláciu Dámsky klub na svoje obrazovky každý deň prináša verejnoprávna RTVS na pravé poludnie. Zakaždým sa v nej vystrieda niekoľko hostí z rôznych oblastí. Tentoraz však tvorcovia relácie i samotné moderátorky Iveta Malachovská (52) a Soňa Müllerová (56) poriadne prekvapili. Do štúdia si totiž pozvali kontroverzného rapera Patrika Rytmusa Vrbovského (41).

Raper Rytmus je známy svojím vyhradeným slovníkom, ktorým sa prezentuje vo svojich pesničkách, kde veru nie je žiadna núdza o vulgarizmy. Preto bolo šokujúcim krokom, že si ho do svojej relácie pozvala verejnoprávna televízia. No tu nastalo obrovské prekvapenie.

Drsný a hlavne kontroverzný raper, ktorý, mimochodom, poskytuje rozhovory len zriedka, sa zmenil na slušniaka a s moderátorkou Malachovskou viedol debatu na rôzne témy. Na pretrase bol aj jeho filmový dokument, či hiphopový festival. A práve tu nastal vtipný moment, z ktorého bol v šoku aj samotný raper.

„Aj mňa musíš presvedčiť ako pani v rokoch, v najlepších rokoch, pozor, aby aj pani prišla na hiphopový festival,“vyzvala ho Iveta, aby ju presvedčil o kvalitách tohto hudobného žánru. „Je to príjemný festival, kde si každý človek, ktorý má rád hip hop, nájde úplne všetko,“snažil sa navnadiť samotnú moderátorku Rytmus.

„A, samozrejme, vystúpiš tam aj ty,“doplnila ho Malachovská. „Áno, s Kontrafaktom. To je moja kapela,“reagoval raper. „To ja viem, ktorá je kapela. To ja náhodou aj tvoje pesničky poznám,“ prekvapila Iveta a Rytmus neskrýval obrovský šok. Rapera totiž totálne zaskočilo, že Malachovská pozná jeho tvorbu, o ktorej si to vôbec nemyslel. Nuž, Paťo, vidíš, nielen tínedžeri ťa počúvajú…

zdroj:čas.sk

Pozri aj:   Katka Knechtová otvorene o tom, ako vychádzala s porotcami v SuperStar: Začiatky boli veľmi zvláštne!