Okolo kapely Cigánski diabli sa už toho pošuškávalo, no tentokrát ide do tuhého. Jeden z hlavných predstaviteľov známych hudobníkov sa má rozvádzať, a dokonca sa už mal od manželky odsťahovať do podnájmu.

Primáš kapely Cigánski diabli Štefan Banyák (33) prežíva aktuálne náročné obdobie. Hoci sa kapele mimoriadne darí, v súkromí hudobníka to až tak ružovo nevyzerá. Podľa informácii Nového Času sa má uňho skloňovať slovo rozvod, a dokonca sa mal presťahovať zo spoločného domu v Dunajskej Lužnej do obce Kvetoslavov, kde má Štefan zakúpený pozemok. Práve okolo neho sa už vyskytli aj susedské spory pre búranie spoločného plotu, no primáš zatiaľ býva v podnájme.

Banyák má podľa istého zdroja prežívať v manželstve vážnu krízu a plánuje nepríjemný rozvod. Nasvedčuje tomu aj jeho rozhnevaná reakcia na chúlostivú tému: “Ja sa k tomuto fakt nebudem vyjadrovať. Či sa rozvádzam, či sa nerozvádzam, vás do toho absolútne nič,” vybuchol, no informácie nepoprel. Samotná Silvia Šarköziová z kapely pritom pred dvomi rokmi priznala, že za hádkami v jeho manželstve má byť Štefanovo podozrenie z nevery manželky Katky. Ten ale svojho času všetko poprel a spolu so Silviou odmietli aj špekulácie o tom, že by práve oni dvaja mohli tvoriť pár. Zrejme až čas ukáže, ako napokon manželstvo primáša Banyáka zvládne túto krízu.

zdroj : hitky.sk

Pozri aj:   Nela Pocisková očarila fanúšikov prvou snímkou s dcérkou Liankou: Mamička s bábätkom v náruči!