Dvojica ohlásila definitívny koniec manželstva.

Tenista Boris Becker (50) a Lilly Beckerová (41) potvrdili pre nemecký denník Bild, že sa ich cesty definitívne rozchádzajú. Ich láska trvala trinásť rokov, z toho deväť rokov boli manželmi.

O manželskej kríze a rozvode sa hovorilo už dlhšie. Holandská modelka dokonca pre nemeckú televíziu svojho času pripustila, že sa niečo také stať môže. „Nikdy nehovor nikdy,“ povedala. Teraz je to realita.

Bol to boj

Boris Becker, ktorý vie, aké je to topiť sa v miliónových dlhoch, si už jeden rozvod odkrútil. Začiatkom decembra 2001 spolu s jeho vtedajšou manželkou Barbarou, rodenou Feltusovou, ohlásil, že je koniec a o pár dní na to v Mníchove podal tenista žiadosť o rozvod. Barbara s ich deťmi, vtedy šesťročným Noahom a ročným Eliasom už bola odsťahovaná do USA. Becker, ktorý mal vtedy 33 rokov, ju obvinil z únosu synov a dokonca požiadal o pomoc pri ich vrátení nemecké úrady. Barbara nelenila a v Miami podala žalobu zasa na manžela. Bola to skutočná bitka a rozvod bol pre Beckera nákladný.

Uletel so servírkou

Počas manželstva s Barbarou v roku 1999 úspešný Nemec „uletel“ priamo v istej londýnskej reštaurácii s Angelou, bývalou ruskou spoločníčkou a servírkou s africkými koreňmi. O deväť mesiacov neskôr sa narodila ryšavá Anna (18). Otcovstvo spočiatku odmietal, usvedčili ho až testy DNA. Neskôr netajil, že je na Annu, ktorá to dotiahla do modelingu, hrdý.

 

Odíde naprázdno?

S Lilly Beckerovou má Boris syna Amadea (8). Žena, ktorá mala rada život na vysokej nohe, rada sa nechala zahŕňať luxusom, zrejme nemôže počítať s tým, že odíde z manželstva s takým tučným odškodným, aké by si priala. Beckerovi vzali exekútori veľkú časť majetku, dokonca sa musel vzdať aj svojich tenisových trofejí. Zdá sa však, že poučený z prvého rozvodu sa vyhne škandálom.  Vyhlásili, že koniec manželstva im nie je ľahostajný a chcú urobiť všetko pre to, aby sa ich spoločný syn mal dobre. Ostáva teda pogratulovať…

zdroj:pluska.sk

Pozri aj:   Adriana Poláková sa pochválila svojou 17-ročnou dcérou: Pozrite sa na tú neuveriteľnú podobu!