Obľúbená relácia V siedmom nebi pravidelne zaujme divákov dychberúcimi príbehmi, ktoré musia chytiť za srdce takmer každého. Slzy tiekli potokom aj v najnovšom príbehu Daniely a Natálie, ktoré museli v detstve zažiť hotové peklo. So spomienkami z minulosti sa nevedia zmieriť ani po rokoch.

Na televízne obrazovky sa opäť vracia divákmi milovaná relácia V siedmom nebi. V úvode sa opäť objaví príbeh, ktorý je nesmierne dojímavý. Vilo Rozboril sa totiž zameral na sestry Danielu a Veroniku, ktoré museli žiť s rodičmi závislými od alkoholu. Bitky, plač a krik sa tak stali každodennou rutinou.

Dievčatá v tom čase chodili len na základnú školu, pričom sa denne báli o svoj život. Natália si dokonca zaspomínala na incident, ktorý má neustále pred očami. ,,Nikdy nezabudnem na to najhoršie, čo sa stalo. Oco sa raz tak veľmi opil, že vytiahol nožík. Začal kričať, že mamku zabije. Zamkli sme sa do kúpeľne. Otec zobral nôž a začal pichať do dverí,“ prezradila staršia z dievčat jeden z mnohých alkoholových excesov svojho otca.

Agresívni rodičia však vďaka alkoholizmu prišli o strechu nad hlavou, pričom celá rodina prespávala po lavičkách na ulici či pod mostom. Sestry boli dokonca nútené žobrať, pričom peniaze, ktoré dostali, ich rodičia okamžite prepili. Celú situáciu zachránili starí rodičia, ktorí si prišli pre vnučky a ponúkli im domov, aký nikdy nepoznali. V relácií by malo dôjsť k veľkému stretnutiu celej rodiny vrátane alkoholických rodičov. Ako to dopadne, uvidíte v najnovšej časti v nedeľu 25. novembra.

zdroj:hitky.sk

Pozri aj:   ŠOK! Bývalú superstaristku Lenku Kvakovú nespoznáte: Radikálna ZMENA!