Milovaný aj nenávidený. To je jeden z najlepších futbalistov histórie Cristiano Ronaldo. Portugalský stroj na góly prekonáva jeden rekord za druhým na futbalových trávnikoch už dlhé roky, no úspešne sa mu to darí aj mimo nich!

Ronaldo je bezpochyby jedným z najpopulárnejších ľudí na našej planéte. O tom svedčia aj počty jeho fanúšikov na sociálnych sieťach ako Facebook, Twitter či Instagram. Práve na v súčasnosti najviac využívanej z nich prekonal CR7 neskutočnú métu. Na jeho instagramovom profile má totiž už viac ako 150 miliónov sledovateľov. Také číslo sa nikomu doteraz získať nepodarilo.

Cristiano je aj vďaka tomu stále najsledovanejším človekom na Instagrame pred známymi speváčkami Selenou Gomez (144 miliónov sledovateľov) a Arianou Grande (141 miliónov). Pravdepodobne mu k týmto číslam pomohol aj letný prestup do Juventusu FC, vďaka čomu získal aj množstvo talianskych priaznivcov, ktorí ho možno dovtedy až tak nemuseli. Ťažko povedať, kde a kedy sa tieto čísla zastavia, no Ronalda určite omnoho viac ako súťaže popularity zaujíma futbal. Ale aj to dokazuje, akou obrovskou a vplyvnou osobnosťou tento skvelý futbalista je.

Cristiano Ronaldo 2018/19

zdroj:manmagazin.sk

Pozri aj:   Bitka roka? Conor sa vracia do UFC: Aha, s kým bude bojovať!