Kedysi bol úspešným moderátorom, darilo sa mu vo všetkom, na čo siahol, no stačil jediný okamih, ktorý mu navždy zmenil život. Bývalý moderátor Televízie Markíza Rastislav Žitný pred rokmi spôsobil dopravnú nehodu, pri ktorej prišiel o život len 5-ročný Tomáško. Teraz však bývalá tvár šoubiznisu žije úplne iným životom.

Žitný svojou neuváženou rýchlou jazdou spôsobil v roku 2008 vážnu dopravnú nehodu, pri ktorej zahynul Tomáško († 5). Bývalá hviezda televízie Markíza nakoniec dostala trest vo výške 13 mesiacov vo väznici v Opatovciach. Po tom, ako sa dostal na slobodu, mu bol dokonca vrátený aj vodičský preukaz.

Od okamihu, čo sa Rasťovi radikálne zmenil život, uplynulo už desať rokov. Doteraz sa však vyhýba médiám a utiahol sa do ústrania. Aj napriek tomu sa však snaží zaradiť do každodenného života, pričom na začiatku apríla tohto roku sa oženil s Nicolou (33), ktorá je dcérou známeho prešovského podnikateľa Štefana Bosáka. Dokonca si našiel aj novú prácu v Múzeu na úseku marketingu v Prešove.

zdroj:hitky.sk