Televízia Markíza odvysielala ďalšiu epizódu obľúbenej relácie Chart Show, kde bol tentokrát zostavený rebríček najväčších hitov po roku 2000. Program pod taktovkou Adely Vincezovej doplnilo i niekoľko známych osobností, pričom diváci sa zrejme najviac tešili na autora nezabudnuteľného hitu “Žijeme len raz”.

Na televíznych obrazovkách patril stred týždňa obľúbenej relácii Chart Show, kde sa v uplynulej epizóde objavili ako hostia Dara Rolins, Adam Ďurica a Róbert Jakab. Sympatickí hostia postupne odhaľovali rebríček najúspešnejších hitov po roku 2000, pričom jasným víťazom s viac ako 66 miliónmi vzhliadnutí na sociálnej sieti YouTube sa stal raper Ego.

Člen skupiny Kontrafakt a dobrý priateľ rapera Rytmusa, ktorému Dara Rolins venovala v šou prekvapivé vyznanie, sa pred divákov postavil so skladbou Žijeme len raz. Kritika fanúšikov však bola neúprosná, pričom diváci ho obvinili z viditeľného playbacku, kedy netriafal slová či celé frázy. Je však pravdou, že štúdiové spievanie v televízii nie je často prispôsobené živému vystúpeniu interpretov, nakoľko prispôsobenie zvuku si vyžaduje technické vybavenie a pri každom spevákovi rôzne nazvučenie. A čo vy, všimli ste si to?

Kritika fanúšikov

Pozri aj:   Christová v problémoch: Stala sa obeťou medzinárodného podvodu!