Slovensko je v šoku! Vo veku 25 rokov zomrel hokejový obranca Dávid Gáborčík, ktorý prišiel o život za doposiaľ presne neobjasných okolností. Smrť mladého muža prišla nečakane..

Športovým svetom otriasla mimoriadne tragická udalosť, kedy vo veku 25 rokov zahynul slovenský hokejista Dávid Gáborčík. Ako informuje portál lavoixdunord.fr, v utorok po 19.00 objavili mladého športovca bez známok života na chodníku v uliciach Saint -Pierre v Dunkerque.

Dávid mal údajne na chodník vypadnúť z balkóna na treťom poschodí, pričom portál hokej.sk uvádza, že išlo o autonehodu, po ktorej bojovali lekári o jeho život v nemocnici. “Všetci v klube sme v šoku. Dávid bol fantastický a veľmi pozitívny chalan. Navyše sa mu aj darilo, veď minulý týždeň strelil v Rouene gól a hral v dobrej forme. Všetci sme z toho mimo a je nám to nesmierne ľúto. V mene celého tímu vyslovujeme úprimnú sústrasť jeho rodine,” uviedol pre hokej.sk Dominik Šimčák, Dávidov spoluhráč.

K úmrtiu hokejistu sa vyjadril i francúzsky klub, za ktorý mladý muž hrával: “S veľkým zármutkom oznamujeme smrť nášho hráča Dávida Gáborčíka. Vyjadrujeme hlbokú sústrasť jeho najbližším.”

zdroj : hitky.sk

Pozri aj:   Žiakom pribudne netradičný predmet: V školách sa budú učiť o…!