Veronika Husárová, po svadbe Vágnerová, sa dostala do povedomia verejnosti pred jedenástimi rokmi, keď sa stala Miss Slovensko 2007. Po tom, ako zostúpila z výslnia, povolila zo striktného stravovacieho jedálnička, vďaka čomu mala jemne oblejšie tvary. Dnes je však všetko inak! Kompletne nový imidž ju zmenil na nepoznanie.

Veronika nikdy netrpela nadváhou, no pár kíl, ktoré pribrala, sa snažila skrývať pod decentnejšími šatami. Rovnaké módne outfity si zvolila aj keď bola tehotná, no po pôrode synčeka Alexa sa do toho poriadne obula. V posilňovni sa stala hotovým inventárom a, samozrejme, upravila aj svoj jedálniček. Podarilo sa jej schudnúť takmer desať kilogramov a hneď na prvý pohľad je jasné, že svoje telo rysuje.

Bývalá misska však dbá aj o svoj imidž a vždy je nahodená podľa najmodernejších trendov. Tentokrát sa dokonca rozhodla pre výraznú zmenu v súvislosti s farbou koruny krásy. Dlhé roky si zakladala na havraních dlhých vlasoch, no v poslednom období sa prepracovala až k blond. Ako sa vám páči jej radikálna zmena?

zdroj : hitky.sk

Pozri aj:   Darček, ktorý by si chcel otvoriť každý muž:Dara Rolins nafotila vianočnú kampaň,vyzerá božsky!