Po novom roku chystá televízia Markíza v spolupráci s Novou spustiť ďalší veľký projekt a po Superstar, Farme či Tvoja tvár znie povedome sa na obrazovky vracia formát “The Voice”. Hlas Česko Slovenska začína pomaly odhaľovať prvé mená, pričom do poroty si ako absolútny “nováčik” zasadne jeden z najväčších fešákov domáceho šoubiznisu!

Šou Hlas Česko Slovenska už vyprodukovala nejednu veľkú hviezdu, pričom k tým najznámejším rozhodne patrí speváčka SIMA Hegerová, ktorá v týchto dňoch vydáva svoj nový singel s raperom Kalim. V obľúbenej šou sa v porote objavujú prevažne tie isté mená, pričom doposiaľ o osudoch súťažiacich rozhodovali Michal David, Josef Vojtek, Dara Rolins, Marta Jandová, Majk Spirit či Rytmus.

V najbližšej sérii, do ktorej sa prihlásil aj poštár Lacko zo Superstar či Gyöngyi Bodišová z Talentu, sa však v kresle porotcov objaví úplne nová tvár, a to spevák Vojta Dyk. Obľúbená tvár českej hudobnej scény sa preslávila najmä pôsobením v kapele Nightwork, kde spieval spolu s Jakobom Prachařom, pričom dnes sa venuje predovšetkým vlastným projektom. Po štyroch rokoch, odkedy bola naposledy šou na televíznych obrazovkách, sa tak majú diváci rozhodne na čo tešiť!

 

zdroj:hitky.sk

Pozri aj:   Rana pod pás pre Martina Jakubca: Tvrdý odkaz od Otta Weitera!