Divákmi milovaná, ale aj odsudzovaná reality šou Farma X spoznala svojho víťaza, ktorým sa stal absolútne nekompromisne súťažiaci Dominik Porubský. 20-ročnému finalistovi s nekonfliktnou povahou priali víťazstvo mnohí diváci, pričom s tým, čo urobí s výhrou, má jasno už dnes.

Dominik Porubský patril na Farme k tichším, no o to pracovitejším súťažiacim. Okrem faux pas s Michaelou, ktorá ho pripravila o panictvo, súťažou doslova preplával, pričom sympatie voči nemu neprechovávali len súťažiaci, ale aj televízni diváci. Vo veľkolepom finále sa nenápadný ťahač dreva z Trenčianskej Teplej predviedol ako neporaziteľný, keď so skóre 3:0:0 porazil svojich súperov.

Po nekonečných štrnástich týždňoch tak Farma X spoznala svojho ďalšieho výhercu rozprávkovej sumy 75 000 €. Po boku nového kráľa relácie súťažil po celý čas Milan Vysokai, jeho verný priateľ, ktorý sa stal taktiež finalistom šou.

Ako sa zdá, aktuálny víťaz markizáckeho programu má už dokonca čiastočne jasno v tom, čo urobí s výhrou. Polovicu mieni darovať svojmu priateľovi zo šou Milanovi Vysokaiovi, pričom zvyšok peňazí chce venovať rodičom na opravu domu. Skromný víťaz by si ešte v prípade, že by nejaká finančná hotovosť ostala, doprial krátku dovolenku. Bez akejkoľvek finančnej hotovosti tak ostane len Peter Harezník, ktorý si však zo šou odnáša lásku Táňu.

 

zdroj:hitky.sk

Pozri aj:   Markíza NAŠTVALA divákov jediným krokom! Zachráni všetko Adela?