Krásna speváčka, ktoré svojho času zahviezdila v súťaži SuperStar, je podľa najnovších informácii opäť sama. Rozchod potvrdila kráska po približne ročnom vzťahu.

Krásna speváčka s opálenou pleťou Monika Bagárová (23) je síce mladé žieňa, no za sebou má už viaceré rozchody. Aj keď sa zdalo, že s posledným priateľom Dávidom Hodekom (20) tvoria dokonalý a ukážkový pár, aj tento vzťah stroskotal.

Monika tvorila s Dávidom pár približne rok a dokonca už zdieľali aj spoločnú domácnosť a speváčka sa o ňom na verejnosti vyjadrovala ako o najdokonalejšom chlapovi na svete. To sa však zrejme zmenilo a bývalá superstaristka potvrdila pre portál Topky definitívny koniec: “Rozišli sme sa ako dvaja rozumní ľudia. Nikto tretí v tom nie je,” objasnila. Speváčka sa už k bubeníkovi vrátiť neplánuje a momentálne sa chce naplno venovať svojej speváckej kariére. Dôvod rozchodu je pritom jednoduchý: “Proste sme si prestali rozumieť,” vysvetlila stručne Monika, ktorá si už zo sociálnej siete zmazala všetky spoločné fotografie.

Zdroj : Hitky.sk

Pozri aj:   Už má druhú: Ženatý slovenský spevák si nabalil túto tajomnú krásku!