Je to len niečo pár dní, čo sa raper Rytmus verejne priznal k tomu, že miluje moderátorku Fashion TV a tiež Superstar, Jasminu Alagič. Pre niektorých možno nečakané, pre nás aj celkom prirodzené, pretože týchto dvoch spája toho viac než by sa na prvý pohľad zdalo.

Aj toto môžu byť dôvody, pre ktoré si Rytmus vybral za partnerku práve Jasminu

Dušou stále deti, ktoré vedia využiť svoje šance

Hoci možno raper Rytmus na to na prvý pohľad nevyzerá, ale v skutočnosti nielen na základe filmu o ňom, ale aj pri iných príležitostiach sme mali možnosť vidieť, že je nielen veľmi citlivý, ale je to také veľké dieťa, ktoré život berie, ako príde a nenechá sa ním zdeptať. Využil svoju šancu a ako veľakrát priznal, dnes si žije svoj sen. Rovnako ako aj krásna moderátorka s balkánskymi koreňmi, Jasmína, ktorej úsmev z tváre neschádza takmer nikdy a šancí, ktorých sa jej v živote dostalo sa vedela chopiť skvele a tiež ich premenila na svoje osobné víťazstvá. Podobne ako pri Rytmusovi, aj pri jeho polovičke je vidieť, že sa v nej skrýva večné dieťa, a že sú obaja za každú srandu.

 

Život si radi vychutnávajú a k tomu patrí aj cestovanie

Rytmus aj Jasmína si život vychutnávajú radi a plnými dúškami. A jedným z aspektov ako si dokonale vychutnať, čo svet ponúka, je práve cestovanie, ktoré je obom blízke. Pri pohľade na ich sociálne siete je vidieť, že najradšej obaja relaxujú a čerpajú pozitívnu energiu práve z mora, slnka, a preto si volia zaujímavé exotické destinácie.

 

 

Zdá sa, že majú aj spoločné hobby

No tak sa zdá, že v súkromnom živote tento čerstvo zaľúbený párik spája aj šport. Je známe, že Rytmus sa venuje boxu už na profesionálnej úrovni a krásna Jasmina tiež rada využíva box nielen na spevnenie svojho tela, ale aj vybitie energie. Tak by mohli obaja spojiť príjemné s užitočným a spoločne aj trénovať.

 

Jasmina módou žije, Rytmusovi však tiež nie je cudzia

Jasmina ako moderátorka Fashion TV jednoducho módou žije, čo je pravidelne vidieť nielen na jej dokonalých outfitoch, ale aj perfektne nalíčenej tvári, ktorá k celkovému looku patrí. No ani Rytmus nezaostáva, pretože ako priznal na svojej sociálnej sieti, aj on má svoju obľúbenú značku oblečeniači okuliar, ktorú preferuje a z času na čas si obohatí šatník o poriadnych pár kúskov. Takže ani spoločné nakupovanie nemusí byť niečo, čo by si obaja neužili.

 

zdroj:feminity.sk

 

Pozri aj:   Rytmus a Jasmina sa zjavne našli: Reper opísal recept na šťastný vzťah, niektorých zaskočí