Pred pár hodinami sa prevalil škandál Dary Rolins (45), ktorá mala po koncerte bozkávať ženatého ekonóma Tomáša Sedláčka (41). Pikantné odhalenie teraz priniesol priamo fanúšik, ktorý bol očitým svedkom pikantnej situácie

Fanúšikovia Dary Rolins ostali poriadne zaskočení, keď sa pred pár hodinami dostala na verejnosť informácia, že speváčka sa mala bozkávať so ženatým ekonómom z Čiech. Scéna ako vystrihnutá z filmu sa odohrala v pražskej Lucerne po blondínkinom koncerte, kedy sa Dara nevídane odviazala.

Hoci vznikli z vášnivého bozkávania fotografie, ktoré hovoria za všetko, pre český Blesk sa rozhodol prehovoriť aj divák priamo z koncertu, ktorý sa stal očitým svedkom pikantnej situácie: “Pri vystúpení s obnoveným projektom s Danom Bártom Sexy Dancers v Lucerna Music Bare sa speváčka neskutočne rozvášnila,” odhaľuje.

Z ničoho nič sa rozžiarila a chytila ho za hlavu a vlepila mu dlhý bozk,” spomína si so slovami, že Dare nevadili ani pohľady prítomných ľudí. “Naviac si ho odviedla do zákulisia,” šokuje na záver. Ktovie, ako na tieto informácie zareaguje Tomášova manželka, s ktorou vychovávajú syna, hoci má mať dvojica “voľnejší” vzťah. Speváčkine bozky už ale zrejme nezaujímajú jej bývalého Rytmusa, ktorý sa pred pár hodinami zasnúbil s Jasminou.

Zdroj : hitky.sk