Najlepšia kamarátka Jasminy Alagič (29) sa snažila ukryť svoje tajomstvo, no zdá sa, že neúspešne. Na verejnosť sa totiž prevalila informácia o tom, že už pol roka randí s o 16 rokov mladším futbalistom.

Jasmina Alagič sa zahľadela do o 11 rokov staršieho rapera Rytmusa, ktorý ju už stihol požiadať o ruku aj kúpiť hrdličkám spoločnú haciendu mimo Bratislavy, pričom Jasmina vyzradila aj detaily blížiacej sa svadby roka. Vyzerá to ale tak, že jedna z jej najlepších kamarátiek Zuzana Šutjak (39) má celkom iný vkus. Hoci sa snažila svoje tajomstvo ukrývať, najnovšie prasklo, s kým sa už zopár mesiacov stretáva.

Modelka a vizážistka zvučných mien sa podľa informácii Nového Času dala dokopy so známym futbalistom. Reč je o hráčovi za Španielsko Stanislavovi Lobotkovi (23). Mladý zajačik, ktorý má pred sebou sľubnú kariéru vo futbale, je od zrelej Zuzany mladší až o 16 rokov, no zdá sa, že ani tento vekový rozdiel dvojici neprekáža.

Zuzana, ktorá vychováva dcérku z predošlého vzťahu, sa tak zaradila do klubu moderných žien, ktoré nemajú problém zbaliť mladého a úspešného muža. Kráska sa má s futbalistom stretávať približne po roka, no ich vzťah ohrozuje nabitý pracovný diár a vzdialenosť: “Sú spolu už vyše polroka, len im prekáža vzdialenosť. On žije a hráva vo Vigu, ona má zasa veľa práce na Slovensku. Majú na seba málo času,” prezrádza prekážku zdroj z ich okolia so slovami, že Zuzana má za futbalistom do južnej krajiny pravidelne cestovať. Či pracovnú vyťaženosť dvojice v rôznych krajinách sveta vzťah vydrží, ukáže zrejme až čas.

zdroj : hitky.sk

Pozri aj:   Opäť ROZCHOD? Známa tvár šoubizu strávi sviatky bez partnerky!