Kompetentní z reality šou Farma X konečne prehovorili. Po mnohých obvineniach a poukazovaniu na porušenie pravidiel tak prišiel čas na vysvetlenie, ktoré si fanúšikovia vidieckej reality šou doslova vydupali. Len nedávno sme vás informovali o šokujúcom detaile – ten zrejme na obazovke neunikol ani vám. Vieme, ako to bolo naozaj!

Na televíznych obrazovkách ste pred niekoľkými týždňami mohli zaznamenať moment, keď bolo potrebné privolať na statok záchrannú službu. Dôvodom bol zlomený zub modela Michala Gajdošecha tesne pred duelom s Jurajom Solčanským.

Len pár dní po odvysielaní tejto epizódy si však oko pozorného diváka mohlo všimnúť detail bujúci priamo do očí. Mišov zlomený zub bol totiž zo dňa na deň upravený, čo zostalo úplne bez vysvetlenia. Až doteraz!

Televízia sa totiž na vzniknuté pohoršovanie rozhodla poskytnúť patričné vysvetlenie. Pravdou je, že Michal skutočne opustil priestory natáčania, pričom jeho odchod bol odhlasovaný za prítomnosti moderátorky Evelyn. Tento moment bol síce vystrihnutý, no pozrieť si ho môžete na záberoch nižšie.

 

zdroj:slovakwoman.sk