Slovensko v piatok večer spoznalo novú Miss Universe Slovakia 2018, ktorou sa stala kráska s blonďavou hrivou. Fanúšikovia sú však z jednej veci poriadne sklamaní a organizátorom to dali patrične najavo.

Piatkový večer patril súťaži krásy Miss Universe Slovakia 2018, v ktorej sa predstavila finálová jedenástka najkrajších Sloveniek. Súťažou a prehliadkovým mólom, na ktorom sa postupne predstavili všetky dievčatá, sprevádzal moderátorsky Sajfa, Jasmina Alagič a YouTuber Gogo.

Riaditeľka súťaže krásy, ktorá oslavuje jubilejný 20. ročník, napokon spolu so Sajfom predstavili víťazku pre rok 2018. Tou sa stala krásna Barbora Hanová z Lučenca (24), prvou vicemiss sa stala Sofia Sekelová z Nitry (24) a druhou vicemiss Kristína Vargová z Bratislavy (20).

Čo bolo ale pre všetkých divákov a fanúšikov prekvapivé, bola netradičná organizácia podujatia. Miss sa totiž prvýkrát nevysielala v televízii, ale presunula sa na internet, odkiaľ sa vysielal živý stream. Rovnako neštandardné boli aj priestory, v ktorých sa Miss konala, keďže dievčatá sa počas tohto ročníka predviedli v diskotékovom bare Ministry of Fun v Banskej Bystrici.

Práve to sa stalo terčom kritiky Slovákov, ktorí sa sťažovali na viaceré nedostatky: “Škoda, že to nejde v telke.. Každý rok to chodilo.. ,” myslí si Natália. “Je to také tmavé celé voláke a malý priestor, vyzerá to celé ako nejaká školská súťaž v aule,” pridáva sa Webbie. “No neviem, chápem, že sa doba posúva viac na internet, ale pre mňa to stratilo to čaro,” dodáva Vikuš. Organizátori sa ale bránia so slovami, že sa prispôsobujú a prechádzajú na modernejšiu platformu, pričom takýmto spôsobom si video môže prehrať viac ľudí aj po odvysielaní prenosu.

zdroj:hitky.sk

Pozri aj:   Dara odhodila tričko aj podprdu! Najpikantnejšia fotka za dlhé roky!