Hollywoodsky krásavec začal rok 2019 skutočne vo veľkom štýle. Aj keď to čakal skutočne len málokto, hviezda filmu Jurský park sa iba 3 mesiace od rozvodu zasnúbila s krásnou modelkou Katherine Schwarzenegger.

Je zmyselný a s prehľadom zachránil svet! Minimálne ten jurský. Keď sa na hollywoodskej scéne objavil nový lámač ženských sŕdc, ktorého uhrančivému pohľadu podľahlo v sedačkách kín tisíce žien, Chris bol ženatý s útlou herečkou Annou Faris. S hviezdou série filmov Scary Movie či Domáci maznáčik sa spoznali pri natáčaní snímky ,,Take Me Home Tonight” v roku 2007 a majú spolu šesťročného syna Jacka. Začiatkom augusta však dvojica svetu oznámila zdrvujúcu správu o ich rozchode, pričom pár sa vždy na verejnosti prezentoval ako stelesnenie dokonalého amerického sna.

“Anna a ja sme smutní z oznámenia, že sa rozvádzame. Skutočne sme sa tvrdo snažili dlhý čas a sme naozaj sklamaní. Náš syn má dvoch rodičov, ktorí ho veľmi milujú a práve kvôli nemu chceme zachovať túto situáciu v súkromí, ako to len bude možné. Stále voči sebe cítime vzájomnú lásku, vždy budeme tráviť čas spoločne a pokračovať v najhlbšom rešpekte jeden voči druhému. Chris Pratt and Anna Faris,” uviedol herec vo svojom oficiálnom vyjadrení.

Len tri mesiace po oficiálnom rozvode herec žiari šťastím a po jeho boku sa objavuje nová žena. 14. januára sa Chris pochválil prostredníctvom sociálnych sietí jedinečnou novinkou, a to že sa bude opäť ženiť! “Sladká Katherine, som tak šťastný, že si povedala áno! Som nadšený, že si ťa vezmem,” napísal zamilovaný krásavec. A čo by sa stalo, keby to dvojici náhodou nevyšlo? Nuž, to bude mať Pratt problém so svojim svokrom, ktorým sa nestane nik iný, ako otec spisovateľky Katky, samotný Arnold Schwarzenegger!

Zdroj : hitky.sk

 

Pozri aj:   Lolina fotka vyvolala ďalšiu vášnivú debatu: TOTO si myslia ľudia!