Z manželkinej nehnuteľnosti vybudoval svoju multifunkčnú základňu!

Moderátor Viktor Vincze (27) si krátko po svadbe s kolegyňou Adelou Banášovou (37) zmenil adresu trvalého bydliska a zakotvil u nej doma. V bratislavskej časti Líščie údolie, kde dvojica býva, sa však udiali aj iné zmeny. Vincze totiž zarába ako živnostník, ktorý bol ešte pred pár mesiacmi evidovaný v rodnej Šali. Pre úradníkov to však nebol ťažký oriešok a z Viktora je už aj z tejto stránky Bratislavčan. A dôvod je jasný!

Markizák Vincze zapustil korene pri svojej polovičke Adele Vinczeovej. „Hneď týždeň po svadbe sme obaja menili doklady, tak sme rovno vybavili všetko, čo sa dalo,“ vysvetlil nám vlani Viktor, ktorý do byrokratického procesu zatiahol nielen svoje súkromie, ale aj svoju robotu. Vyštudovaný doktor práv Viktor totiž na pracovnom trhu operuje ako živnostník. Ako základňu svojej firmy si ešte nedávno udával rodnú Šaľu. Internetová stránka finstat.sk však hlási zmenu a hviezda Televíznych novín si už za sídlo uvádza novú adresu – byt svojej manželky. Vincze si teda môže svoje firemné papiere ošetriť doma a v pokoji mu neuniknú ani zmluvy vyťaženej Vinczeovej, ktoré tiež kontroluje. „Mám veľmi dobré pracovné skúsenosti, ale tým, že Viktor je právnik, mám istotu, že tie pre mňa často nezrozumiteľné klauzuly sú v poriadku,“ priznala Adela.

Biznismen

Spravodajca si zároveň nemusí na tieto úkony zbytočne platiť kanceláriu, ako to robia jeho kolegovia z biznisu. Viktor sa tým však oberá o výhody, ktoré živnostníci majú. Prenájom priestorov či cestu do práce by si mohol pokojne zahrnúť do svojich nákladov a zaplatiť tak menej na daniach. Pohodlie domova je však zrejme na nezaplatenie. Isté je aj to, zo Šale neodišiel pre nejaké kriminálne živly. „Áno, presne, robil som to kvôli výpalníkom, nečakal som ale, že si ma nájdu na internete,“ zavtipkoval si včera Vincze. Pravda sa teda ukrýva inde a má praktický základ. „Urobil to pre schránku. Keďže býva s Adelou v jej byte, chcel, aby mu aj pošta týkajúca sa jeho živnosti chodila tam, a nie do Šale,“ dozvedeli sme sa od zdroja blízkeho dvojici.

zdroj:čas.sk

Pozri aj:   Júlia Hečková sa vracia po 20 rokoch: Tajný život v pražskej vile