Snáď najznámejšia slovenská “pink” lady Zuzana Plačková opäť nesklamala a počas Halloweenu si vymyslela skutočne jedinečný kostým. Aj keď jej na poslednú chvíľu “padla” vizážistka, všetko napokon dobre dopadlo a playmate sa dočkala stoviek ovácii.

Najznámejšia hviezda reality šou Hotel Paradise, ktorú v roku 2012 vysielala TV JOJ, si iba nedávno otvorila svoj vlastný podnik. Ružová kaviarnička v centre hlavného mesta si okamžite získala pozornosť Slovákov, ale i zahraničných hostí, pričom Zuzana sa v nej nachádza takmer deň čo deň.

Výnimkou nebol ani v zahraničí obľúbený sviatok Halloween, ktorý hviezda Instagramu oslávila i vo svojom podniku. Ružová maska, ktorá ju absolútne zmenila, si vyslúžila množstvo pochvál, pričom fanúšičky pozitívnymi reakciami rozhodne nešetrili. “Wau, wau, wau, nenachádzam slov, Zuzka, nádhera je slabé slovo.. Klobúčik dole ako ti to pasuje a rešpekt a poklona osobám, ktoré na tom pracovovali. Úžasné,” znie jedna z mnohých reakcii na Zuzaninu premenu. Čo hovoríte vy, tiež ju pokladáte za najkrajšiu masku Halloweenu 2018?

zdroj:slovakwoman.sk

Pozri aj:   Exfarmár Dávid mal zbaliť nádhernú fitnessku: To je ale kus!