Celebrity musia s obsahom, ktorý pridávajú na svoje sociálne siete, narábať veľmi citlivo. Najnovšie sa o tom presvedčila speváčka Pink (39).

Rocková hviezda, ktorá je známa kontroverznou minulosťou, sa  v posledných rokoch venuje výchove svojich detí. S najmladším, 23-mesačným synčekom Jamesonom, sa často vystavuje na obdiv. V stredu na Instagram pridala video, v ktorom učí malého chlapčeka plávať a potápať sa, informuje o tom portál Celebrity.nine. Na tom by nebolo nič zlé, veď pohybová aktivita je pre deti zdravá. Nádejný plavec však mal na celú vec očividne iný názor. Na videu spustil poriadny plač. Speváčka ho však podporovala v tom, aby sa ponoril. Práve to vyvolalo veľkú vlnu pobúrenia.

Množstvo fanúšikov ju začalo okamžite bombardovať správami, v ktorých ju označovali za zlú matku. Myslia si, že na podobné lekcie je ešte priskoro a mohli by skončiť zle. „Milujem ťa, ale nesúhlasím s tým. Na deti musíš ísť jemnejšie,“ napísala v komentári jedna z jej obdivovateliek. Speváčka sa bránila odpoveďou, v ktorej napísala, že jej staršia dcéra išla prvýkrát do vody ako 6-mesačná a bola úplne v tranze. Čím staršia však bola, tým ťažie bolo ju z vody dostať a veľmi si plávanie obľúbila. Teraz sa vraj o 7-ročnú dievčinu už vôbec nebojí, lebo pláva ako ryba. Fanúšikom vysvetlila, že toto bol prvý pokus naučiť ho plávať a je preto logické, že sa Jameson trochu bál.

zdroj : cas.sk

Pozri aj:   Tajomstvo Celeste Buckingham ODHALENÉ: Jej priateľ (41) je známy muž!