Talentovaná herečka Petra Vajdová rozhodne neprestáva prekvapovať. Na protialkoholickom liečení v Čechách sa mala zbaviť závislosti, namiesto toho však dostala vyhadzov, pričom odchádzala z liečebne s novým partnerom Martinom. A práve s ním si robí aj poriadne veľké plány do budúcna.

 

Petra zo zariadenia v Kroměříži odchádzala ruka v ruke s nezamestnaným kamionistom, ktorý taktiež podstúpil na klinike intenzívnu liečbu. Nasledovalo stretnutie s Martinovou, ešte stále zákonitou manželkou Renátou, ktorá sa nestačila čudovať. Čakala totiž na svoju milovanú polovičku, kým bola v liečebni, a namiesto vďaky prišiel so svojou milenkou.

Zdá sa však, že zamilovaný pár sa rozhodol posunúť svoj vzťah do ďalšieho levelu, pričom by už mali byť zasnúbení. Má to však háčik, keďže milovaný muž herečky je ešte stále ženatý a nie je jasné, ako dlho bude prebiehať rozvod. Aj napriek tomu dvojica postupne plánuje svoj veľký deň D, pričom je rozhodnutá zosobášiť sa okamžite po tom, ako sa abstinujúci alkoholik objaví doma s rozhodnutím súdu.

Zdroj : hitky.sk