Peter Harezník je po vypadnutí Michaely Štefánikovej úplne bez seba a nedokázal sa ubrániť ani slzám a smútku. Ešte prekvapivejšie sú ale slová, ktoré nečakane adresoval zadanej Táni…

Peter nedokáže po vypadnutí Mišky skrývať smútok a na statku sa neubránil ani slzám a dojatiu. Hoci nie je zatiaľ jasné, prečo bojovníčka s malou výškou svoj duel vzdala, mnohí sa domnievajú, že za jej nečakaným počinom môže byť práve utajované tehotenstvo.

Petrovi tak zo silného trojlístka ostala na Farme len Táňa Brunayová, s ktorou sa zrejme zomknú ešte viac. To však nie je to jediné, čím dvojica pred kamerami poriadne prekvapí. Aj keď svorne tvrdia, že medzi nimi je len priateľstvo, Táňa nedávno prezradila, že vzťah doma nie je úplne ideálny a z jej strany ide skôr o rozumové rozhodnutie než citové.

V nasledujúcom dieli diváci uvidia zaujímavú situáciu, v ktorej spočiatku Peter zadanú Táňu len nevinne objíme, no zvukárom neujdu slová, ktoré kamionista kučeravej fitnessáčke zašepká do uška: “Aj tak ťa ľúbim.” Ktovie, aké pokračovanie bude mať ich netradičné kamarátstvo a ako na emotívny prejav zareaguje samotná Táňa.

 

zdroj:hitky.sk