Je tomu len zopár hodín, čo Slovenskom opäť otriasli mimoriadne emócie vďaka príbehom relácie V siedmom nebi. Okrem iných sa rozhodla splniť svojej dcére sen i mama Patrícia, ktorá sa však okamžite stala terčom extrémnej kritiky.

26-ročná Patrícia si prežila peklo na zemi, keď ešte ako mladá študentka otehotnela a následne porodila svoje prvé dieťa. Po uzavretí manželstva s priateľom sa totiž jej partner zmenil na nepoznanie a extrémne správanie, ktoré sprevádzali nadávky a bitky, sa stalo každodennou rutinou mladej rodiny.

Potom, ako sa Patrícia rozhodla od manžela odísť a momentálne sa snaží odraziť od dna, pre dcérku, ktorá trpí čo i len pri náznaku stresu poruchou prijímania potravy, sa rozhodla splniť jej sen stať sa baletkou. Neúprosná kritika zo strany divákov na seba však nenechala dlho čakať a matke vyčítali, že nič nevysnívala i pre svojho synčeka Miška. Ťažko skúšanú ženu dokonca obvinili, že lásku prechováva iba k jednému zo svojich detí, pričom chlapček jej má byť údajne ľahostajný!

Nemiestne slová a útoky však nenechali Patríciu chladnou a z osobného profilu sa rozhodla reagovať priamo na stránke relácie V siedmom nebi. Všetkým, ktorí by pochybovali o jej láske k obom deťom zanechala odkaz, ktorý láme srdce:

“Nebudem reagovať na blbé komentáre, iba poviem k tomu, že áno, mám 2 detičky, najúžasnejšie na svete, ktoré veľmi ľúbim. Ak si otvoríte stránku “Pomoc pre Miškamôžete si prečítať, čo chce otec detí spraviť Saške. Preto som po pojednávaní, po ktorom som 2 dni plakala, kde sa mi vyhrážali, čo so Saškou spravia ak sa Saška nezačne normálne rozprávať s otcom a aj sa s ním stretávať, hoci dobre vedia, že sa ho bojí. Písala som, aby jej v týchto veľmi ťažkých chvíľach pomohli, aby aspoň papala, lebo sa bojí chodiť aj do školy. Keďže jej otec nie raz povedal, že on to, čo je takto nenechá a začne to riešiť. Miško je naše všetko a všetko, čo robíme, prispôsobujeme jemu a v žiadnom prípade neľúbim viac Sašku ako Miška, lebo oni dvaja sú všetko, čo mám, sú moje všetko a budem za ich šťastie a pokoj bojovať. Ďakujem za každé zdieľanie, za každú objednávku našich gúľ, nečakala som, že sa niekto ozve. Ďakujem ešte raz V siedmom nebi za neskutočnú pomoc pre Miška a za splnený sen Saške. ĎAKUJEME a prajeme vám všetkým krásne a pokojné Vianočné sviatky, lebo vôbec nie je dôležité pre nás dospelých, čo je pod stromčekom, ale s kým tam pri ňom sme,” napísala Patrícia.

 

zdroj:hitky.sk

 

Pozri aj:   Z tohoto Kollára PORAZÍ: Jeho dcéra (17) nafotila zábery hore bez!