Niektorí ľudia sa boja lietania ako čert kríža. Úprimne, ani sa im nedivím. Po všetkých tých filmoch o bombách na palube, hadoch na palube, mŕtvych ľuďoch na palube a Nezvratnom osude, je takéto uvažovanie celkom prirodzené.

Avšak, sú aj takí, pre ktorých je lietanie fascinujúcim zážitkom. Pozerať sa z okna na zmenšujúcu sa krajinu, obklopenie oblakmi a zaľahnuté uši. To znie ako veľmi lákavá ponuka. Teda minimálne pre japonského pasažiera, ktorý výhľad z okna obľubuje natoľko, že si bol ochotný zaň dokonca aj priplatiť. Lenže potom nasadol do lietadla… a videl figu borovú.

Japonec sa počas letu začal sťažovať, že aj napriek tomu, že si vyžiadal miesto pri okne, sa mu žiadneho takého nedostalo. Sedel síce na samom kraji pri stene lietadla, no presne tam to aj skončilo. Pri stene. So svojím kurióznym problémom sa zveril letuške, no tá v tom momente nemala veľa možností, ako to vyriešiť.

Iné miesta, ktoré by spĺňali požiadavku pasažiera, už boli obsadené a pochopiteľne, nebolo v jej kompetencii zobrať do ruky motorovú pílu a vyrezať mu nové. Letuška sa však nedala zahanbiť.Koniec koncov, rýchle uvažovanie patrí k povinnej výbave každého, kto sa upíše takejto profesii. A tak milá letuška nelenila – okienko pasažierovi nakreslila.

Na papier v zhone nakreslila provizórne okienko, zopár obláčikov a more. Toto umelecké dielo prilepila vedľa pasažiera. Konkrétne na miesto, kde nešťastné okno malo byť. Ostatným pasažierom sa to náramne páčilo a podľa nich by mal byť Japonec vďačný, že sa dočkal takejto unikátnej scenérie. On sám sa však verbálne nevyjadril, ale aspoň už po zvyšok letu letušku ďalej neotravoval.

Zdroj : emefka.sk

 

Pozri aj:   Kompletná zostava koučov v Hlase Československa ODHALENÁ!