Keď sa prihlásila do šou Najväčší víťaz, trpela nielen nadváhou, ale aj nedostatkom sebavedomia. Dnes je však už všetko inak. Na televíznych obrazovkách schudla takmer 40 kilogramov a teraz ma sexappealu na rozdávanie! Dokonca jej nerobí problém fotiť aj odvážnejšie zábery.

Že je veľká bojovníčka, o tom presvedčila nielen seba, ale aj širokú verejnosť. Zo 102,5 schudla na krásnych 63,2 kg. A hoci sa jej nepodarilo vyhrať, už to, že sa dostala do finálovej trojky, pre ňu veľa znamenalo. No väčšou odmenou, než samotných 50 tisíc eur, je pre Andreu jej nové telo. „Momentálne mám pocit, že som ten najšťastnejší človek pod slnkom. Som nadšená z mojej váhy, som šťastná, ako sa darilo Dušanovi s Julom a každý jeden z nás je tým Najväčším víťazom!“prezradila rozžiarená žena v rozhovore pre Markízu.

Andrea si však takýchto negatívnych reakcií nevšíma a namiesto toho na sociálnej sieti zverejňuje jednu krajšiu fotografiu za druhou. A pre svojich priaznivcov si pripravila aj sexi prekvapenie. Blondínka sa totiž nahodila od hlavy až po päty, vyhľadala profesionálov, dala si urobiť tip-top make up a postavila sa pred objektív. A výsledok rozhodne stojí za to. Za záberoch totiž nechýba hlboký výstrih, ktorý dá vyniknúť jej prsiam, a rovnako hrajú prím aj dráždivé pózy.

Zdroj : pluska.sk

Pozri aj:   Otec vojvodkyne Meghan má strach o svoju dcéru: Slová, ktoré naháňajú hrôzu!