Natáčania Farmy sa už oficiálne skončilo, hoci diely v televízii pokračujú aj naďalej. Farmári si nasľubovali stretávanie sa aj po vypnutí kamier a zdá sa, že svoj sľub skutočne dodržali. Títo sa už stihli stretnúť a sledujte tú radikálnu premenu.

Pred časom šokovala Markíza informáciou, že natáčanie Farmy sa predčasne skončilo po dvoch mesiacoch, hoci v predošlých sériách trvala výroba až štyri mesiace. Vedenie túto situáciou vysvetlilo svojsky a jeden z farmárov tak získa výhru 75-tisíc už po ôsmich týždňoch. Niektorí farmári sa už teraz zastrájajú, že sa vonku spolu určite stretnú a ich kamarátstvo sa neskončí len pred kamerami.

Svoje slovo aj dodržali a po vypadnutí si dali stretko Táňa Brunayová s Petrom Harezníkom, ktorých vzťah bol na Farme opisovaný akokoľvek, len nie kamarátsky. Fitness trénerka sa však zasnúbila s priateľom Paľom a Peter sa zrejme vrátil ku svojej priateľke. Ku dvojici sa ale pridala aj ich spoluhráčka z trojlístka Michaela Štefaníková, ktorá aktuálne vystrašila mladého Dominika tehotenstvom.

Spoločnú fotku farmárov doplnila nečakane aj Silvia Šuvadová, ktorá sa s problémovou partičkou nemala problém navštíviť aj v súkromí. Silvia však na fotografii na sociálnej sieti nie je tou, ktorá by pútala najväčšiu pozornosť. Zo záberu totiž kričia najmä Michaeline vlasy, ktoré si farmárka nechala prefarbiť na červeno a stala sa tak z nej celkom iná žena. Musíme uznať, že po premene vyzerá výborne a teraz už len ostáva doriešiť nečakané tehotenstvo.

zdroj.hitky.sk