BRATISLAVA – Vlado Kobielsky (43) patrí medzi obľúbených divadelných, televíznych aj dabingových hercov. Len prednedávnom sa z neho stal hrdý trojnásobný otec. Manželka Alena na svet priviedla chlapčeka. K dcérke Kláre a synovi Kristiánovi tak pribudol malý Krištof. Fotkou drobčeka sa herec pochválil na svojom instagramovom profile.

Herec Vlado Kobielsky, ktorý aktuálne hviezdi v markizáckom seriáli Oteckovia, tvorí s manželkou jeden z najstabilnejších párov slovenského šoubiznisu. Odkedy sa na vysokej spoznali a dali dokopy, kráčajú životom spolu. Pár tvoria devätnásť rokov, z toho štrnásť ako manželia, a vychovávajú tri krásne deti.

Seriálový Marek sa len pred dvomi týždňami, 7. októbra, stal trojnásobným otcom aj v realite a nielen na obrazovkách. Manželka Alena priviedla na svet synčeka Krištofa. „Dnes o 14:30 som sa stal tretíkrát otcom. Narodil sa nám Krištof! Všetkých pozdravuje, bozkáva svoju statočnú maminu a ďakuje za starostlivosť ochotnému personálu Ružinovskej nemocnice,“ napísal šťastný otec na Instagram.

Trinásťročný Kristián a desaťročná Klára sa tak tešia z malého bračeka. Krištof Kobielsky je bábätko na zjedenie. Fotku svojho potomka uverejnil herec na sociálnej sieti. „Náš malý Krištof. Šapec s rodným číslom 007,“ napísal k záberu šťastný otecko.

zdroj : topky.sk

Pozri aj:   Kráľovná hudobnej scény?SIMA nebezpečne naložila slovenskej SMOTÁNKE!