Počas štvrtkového semifinále bolo vo farmárskej stodole poriadne horúco. Štyroch farmárov prišli v ich boji podporiť aj tí vypadnutí, no nie všetci zavítali na statok na Záhorí. Poznáme dôvod, kvôli ktorému chýbali!

Štvrtkové semifinále bolo poriadne napínavé a potom, čo sa do finále prebojoval Dominik Porubský aj Milan Vysokai, všetci netrpezlivo očakávali, či bude tretím finalistom Peter Harezník alebo Karin Dvořáková. O všetkom rozhodla posledná disciplína, v ktorej ale blondínka nemohla súťažiť naplno, keďže si zranila ruku pri kresaní ohňa, a tak skončila tesne pred bránami superfinále.

V ťažkom súboji prišli semifinalistov mentálne podporiť hospodár Martin, ako aj všetci vypadnutí súťažiaci. Nikomu však neunikol fakt, že v stodole sa neobjavili všetky tváre a na lavici viacerí chýbali. Katka Brychtová, Twiinsky, Robo Mikla, ale aj Lenka Horníková či Monika Siposová sa na Farme totiž neukázali. Hoci sa doposiaľ niektorí domnievali, že išlo zo strany farmárov o ignoráciu, všetko je napokon inak.

Lenka nám totiž prezradila, prečo sa v semifinále neobjavila: “Zúčastním sa veľkého finále a semifinále som sa nezúčastnila, keďže bol pozvaný obmedzený počet farmárov a tam som ja nebola, nemohla by som ani hlasovať za súťažiacich, keďže som s nimi strávila najmenej času,” prezradila skutočnú príčinu. Je tak možné, že z podobného dôvodu sa neobjavili v dôležitý moment ani ostatní. Všetkých chýbajúcich navyše spája ešte aj čosi iné – na Farme buď prepustili svoj život niekomu inému (Robo, Katka), alebo opustili statok mimo duelu (Monika, Lenka, duo Twiins). Nechajme sa ale prekvapiť, kto privíta farmárov vo veľkolepom finále.

zdroj:hitky.sk

Pozri aj:   Celeste Buckingham: Milenec starší o 18 rokov! Podnikateľ hviezdi v Markíze