Podnikateľ Marián Kočner (55) sedí od štvrtka vo vyšetrovacej väzbe v bratislavskom Justičnom paláci, kde bude čakať na svoj ďalší osud. Rozhodol o tom Najvyšší súd, ktorý konštatoval, že ho treba izolovať. Samotný podnikateľ prišiel na pojednávanie nápadne vyobliekaný. Aký názor má na jeho outfit stylistka Andrea Ziegler.

 

Spolu s Kočnerom predviedli pred súd aj Pavla Ruska (54). Oboch vinia z toho, že sfalšovali zmenky za 69 mil. €, aby ošklbali TV Markíza. Ruska pustili na slobodu, pričom on oblečením skôr vyzeral, že je zmierený s tým, že poputuje za mreže.

Naopak Kočner outfitom a masívnymi slnečnými okuliarmi pútal pozornosť. „V prvom rade tento štýl je dosť nevhodný na súd. Demonštruje tým aj svoj postoj, ktorý je trochu pohŕdavý a  výsmešný,“ zhodnotila stylistka Andrea Ziegler.

Človek podľa jej slov cez svoj imidž, štýl a  oblečenie komunikuje určitý odkaz, postoj a  názor. „Oblečením tiež vyjadrujeme úctu voči ostatným ľuďom. Komunikujeme emóciu, lojálnosť, asertivitu, ale tiež aroganciu,“ dodala Ziegler.

Módna polícia 2/10

Andrea Ziegler, stylistka

– slnečné okuliare sú nevhodné, navyše do interiéru to nie je ani slušné

– sako s týmto typom potlače je vhodné skôr na módny event ako na súd

– kravata by mohla byť trochu užšia

– košeľa by mala byť klasická a nie s americkým golierom

– manžety košele by spod saka nemali trčať viac ako 1,25 cm

– kovbojský typ opasku s masívnou prackou by som nechala na inú príležitosť, tu sa hodí klasický s klasickou prackou, nič nápadné

– rifle sú viac ako nevhodné, formálne (oblekové) nohavice by mali byť ako jediná voľba

– topánky by mali byť klasické, elegantné, formálne, ale nie semišové

zdroj:čas.sk

Pozri aj:   Rómovia z celého sveta kempujú v parku kúpeľného mesta: Do Piešťan ich láka veľká záhada!