Seriál Oteckovia sa stal jednoznačne najobľúbenejším seriálom tejto sezóny. Televízia Markíza počas pracovného týždňa prilákala k obrazovkám tisícky divákov, ktorí s radosťou sledovali osudy a príbehy štyroch oteckov a ich rodín. Ak ste si tento seriál rovnako obľúbili aj vy, máme pre vás zlú správu. Už čoskoro sa Oteckovia vytratia z obrazoviek.

Televízie pomaly prechádzajú do letného režimu, čo znamená, že nové časti seriálov a programov končia a budete si musieť zvyknúť na reprízy už odvysielaných dielov. Rovnako je na tom aj líder v sledovanosti, populárny seriál Oteckovia. Finále prvej série sa nezadržateľne blíži. Diváci sa musia pripraviť na to, že poslednú časť seriálu televízia odvysiela vo štvrtok 7. júna v obvyklom vysielacom čase.

V letnej sezóne Oteckov nahradia Rodinné prípady, pričom by sa mali striedať staré časti s novými. Našťastie, natáčanie druhej série obľúbeného seriálu Oteckovia je v plnom prúde, takže už na jeseň sa budeme môcť tešiť na nové osudy Vlada, Alexa, Mareka a Tomáša.

Zdroj : Hitky.sk