Slovenskí fanúšikovia sú opäť v šoku po nečakanej informácii, ktorú potvrdila aj samotná známa tvár z televízie. Po 17-tich rokoch mu totiž hrozí bolestivý rozvod…

Len nedávno udivoval dramatickým rozvodom zabávač Andrej Bičan, pričom nasledovalo aj prekvapenie v podobe rozvodu superstaristky Martiny Schindlerovej. O tom, že nepríjemné odlúčenie hrozí aj ostrieľanému Jurajovi Šokovi Tabáčkovi (39), však vedel len málokto. Úspešný herec a zabávač pritom túto informáciu priamo potvrdil.

Pre Plusku priznal, že prežíva poriadne náročné obdobie: “Áno, je to tak, dobre ste počuli. Manželka podala žiadosť o rozvod. Toto obdobie nie je najľahšie.” Šoko ale ešte viac prekvapil informáciou, že sa ešte všetko snažia zachrániť a rozhodne po 17-tich spoločných rokoch nehádže flintu do žita: “Momentálne sme vo fáze, kedy to riešime. Snáď to nebude také horúce, to je jedna vec. Druhá vec je, že sme v oveľa lepšej fáze ako prednedávnom.  Darí sa nám to dať dokopy. Posúva sa to niekam a ten rozvod nebude asi finálny,“ dúfa obľúbená postava Hornej Dolnej.

Nevedno, či sú za manželskou krízou osobné problémy dvojice, ktorá spolu vychováva Jakubka (7) a Adelku (3), alebo je problémom Šokova pracovná vyťaženosť. Rodinka spolu totiž nažíva v Žiline a manželka Klaudia (39) pracuje ako psychologička. Juraj musí cestovať do Bratislavy za prácou, ktorej v poslednej dobe nie je málo. Zabávač hviezdi okrem Hornej Dolnej aj ako stand up komik v Silných rečiach, či ako zabávač v Inkognite a najnovšie prikývol aj na projekt Milujem Slovensko, kde sa ujal role kapitána namiesto Dana Dangla.

Zdroj : hitky.sk

 

Pozri aj:   Jakubec má NOVINU: Rytmusa odpísal, teraz vydá HIT s iným raperom!