Obľúbená tvár televízie JOJ sa stala konečne maminou. So svojím manželom privítali na svet zdravé bábätko, hoci šťastnému momentu predchádzala aj nepríjemná nočná mora.

Obľúbená tvár Novín na televízii Joj Dana Čapkovičová Strculová (30) sa stala konečnou maminou! Spolu s manželom Kamilom (32), ktorého si zobrala tento rok, priviedli podľa informácii Plusky na svet zdravé bábätko. Keď sa minulý mesiac postavila pred kamery poslednýkrát pred materskou dovolenkou, kolega Ján Mečiar si pre ňu pripravil krásne prekvapenie, ktorú Danku dojalo k slzám.

Moderátorka má krásnu dcérku, čo naznačujú aj jej zábery na sociálnej sieti, hoci meno dievčatka si manželia zatiaľ nechávajú pre seba. Šťastnému momentu ale predchádzali poriadne krušné chvíle, kedy jojkárke diagnostikovali nádor v prsníku o veľkosti jeden a pol centimetra. Začiatkom roka tak musela absolvovať biopsiu a čakať na ortieľ, či si bude môcť bábätko nechať, alebo nastúpiť na nemocničnú liečbu. Našťastie, lekári mali pre Danku výborné správy a teraz je najšťastnejšiu maminou. Blahoželáme!

zdroj:hitky.sk

Pozri aj:   Tehotná Mary Bartalos PREKVAPUJE! Čo bude teraz s postavou Lindy?