BRATISLAVA – Tak tá si teda nabalila poriadne feši zajačika! Miriam Mattová (26) je verejnosti známa nielen ako finalistka Miss Slovensko 2012, no najmä ako víťazka prestížnej súťaže Miss Bikini Universe 2013, odkiaľ si ako prvá Slovenka odniesla korunku víťazky. Majiteľka najkrajšieho tela sveta, za ktoré jej bol titul udelený, sa najnovšie objavila na premiére prvého slovenského komixového filmu Parralel a… Neprišla tam sama!

Spoločnosť jej robil už na prvý pohľad mladší muž a bolo nad slnko jasné, že medzi dvojicou ide o niečo viac, než len o bežné priateľstvo. A ako sa nám podarilo zistiť, sympatický fešák je naozaj Mattovej partnerom. Podľa našich informácií má ísť o 21-ročného Filipa, ktorý pochádza zo susednej Českej republiky a venuje sa vinárenskému biznisu.

Oslovili sme teda aj samotnú Miriam, či by nám o svojej polovičke nemohla povedať niečo viac. „Áno, sme spolu. Ešte to ale trvá veľmi kratučko a je to naozaj čerstvé, preto by som sa k tomu nerada nejak viac vyjadrovala,“ povedala nám kráska, ktorá nám prezradila aj to, že hoci je Filip Čech, so stretávaním sa problém nemajú. Býva totiž iba 40 minút od Bratislavy.

Zdroj : Topky.sk

Pozri aj:   FOTO VNÚTRI Jasmina Alagič ukázala svojho balkánskeho tatka: To je ale štramák a sympoš!