Mladá žena sa úplnou náhodou dozvedela, že má rakovinu štítnej žľazy.

Nicole McGuinness túžila po domčeku na pláži v Južnej Karolíne a po úspešnom boji s rakovinou mozgu prišiel konečne čas na to, aby si svoj sen splnila. To, že sa svoj vysnívaný domov snažila hľadať prostredníctvom TV šou, jej zachránilo život.

 

 

V TV šou Beachfront Bargain Hunt vyzerala 32-ročná Nicole šťastná a najmä zdravá. Pri hľadaní svojho domčeka v Južnej Karolíne ani len netušila, aký zdravotný problém na ňu číha. Doktor Erich Voigt si pri pozeraní programu všimol, že Nicole má na hrdle malý výbežok.

„Potreboval som ju upozorniť na to, že s ňou nemusí byť všetko v poriadku,“ cituje doktora Voigta portál Insideedition. Rozhodol sa, že sa s ňou skontaktuje pomocou Facebooku, kde zdieľal epizódu TV šou s Nicole. Príspevok sa napokon dostal aj k nej a následne sa stretla s doktorom.

Nechala si spraviť testy a o pár dní jej prišli výsledky. Z nich sa dozvedela, že má rakovinu štítnej žľazy. „Ani len netušíte, ako ste teraz zasiahli do môjho života,“ vyznala sa mladá žena, ktorá môže byť lekárovi vďačná za včasnú diagnózu.

zdroj:čas.sk

Pozri aj:   Filmári chcú nakrútiť drsný triler o mafiánskom bossovi: Kto si zahrá Černáka?